Guľôčkové perá

Guľôčkové perá

V tejto kategórii nájdete guľôčkové perá vhodná nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Školákom odporúčame ergonomický trojhranný tvar pera, dospelí si potom môžu vyberať aj z šesťhranných a guľatých per.

Nenašli sa žiadne produkty.

Guľôčkové pero je pre písanie najobľúbenejšie

Po gulôčkovom pere siahnu nielen dospeláci, ale aj študenti. Všeobecne sa toto písacie pero príliš neodporúča pre prváčikov. Akonáhle sa však deti naučia písať a zaobchádzať s perom vhodným do prvej triedy, pokojne ho môžu nosiť v puzdre. Ako to, že je gulôčkové pero najobľúbenejšie a najrozšírenejšou písacou pomôckou? Zrejme preto, že píše skoro samo. Pri písaní nemusíte na kvalitné pero tlačiť, a napriek tomu dosiahnete rovnomerné a konzistentné linky.

Rozmanitosť prevedenia

Guľôčkové perá Pilot sa vyrábajú v najrôznejších dizajnoch. Dievčatá siahnu po pere červenom alebo ružovom, chalani zase po modrom alebo čiernom. Guľôčkové perá na písanie je možné zaobstarať jednotlivo, ale aj v sade. Dostupné sú s rôznymi farbami atramentu. Do zošitov či diárov si tak jednoducho urobíte farebné poznámky. Hrúbka čiary sa odvíja od veľkosti guľôčky. Telo pera je tvarované tak, aby sa dobre držalo v ruke a v prstoch nekĺzalo.