<p><strong>MEGA VÝPREDAJ! </strong>ZĽAVY AŽ 67 %!</p> <p><strong>MEGA VÝPREDAJ! </strong>ZĽAVY AŽ 67 %!</p>

MEGA VÝPREDAJ! ZĽAVY AŽ 67 %!

NAKUPOVAŤ

Ostatní potřeby do školy

Sešity a další důležité pomůcky

V kategorii školních potřeb si kromě nezbytného školního sešitu pořídíte také lepidlo nebo gumu. Pro nejmladší školáky nabízíme sady písmen a číslic, pro starší zase kalendáře a diáře, aby na nic nezapomněli.

alt=

Školský hodiny farebné

alt=

Sada písmen

alt=

Sada číslic

alt=

Školská hodiny - hranaté

alt=

Stojan na čítanie

Centropen

alt=

Sada písmen - slovenský

Karton P+P

alt=

Školský hodiny biele

Ako naučiť dieťa hodiny?

Hodiny môžete vášho malého predškoláčka alebo školáčika učiť nenásilne u spoločenských hier, alebo si na pomoc vziať papierové hodiny. Ak je vaše dieťa roztržité, je lepšie staviť na základnú variantu školských papierových hodín, na ktorých nie je nič iné ako číslice a hodinové ručičky. V prípade, že je vaše dieťa kreatívne založené, siahnite po pestrofarebných hodinách, ktoré obsahujú aj názvy ročných období či dní.

Skladajte číslice a písmenká

Každý prváčik bude potrebovať nielen papierové hodiny pre výučbu času, ale aj dosky, do ktorých si založí nastrihané číslice a písmenká. Jedná sa o efektívnu formu učenia počtov a čítanie. Rozoznávanie číslic a písmen môžete svoje dieťa učiť aj pri maľovaní a tvorení. Nechajte ho fixkami alebo farbami kresliť písmenká, ktorá mu nadiktujete. Fantázii sa pritom medze nekladú.