<p>Z dôvodu inventúry skladu budú objednávky vytvorené medzi                 <strong>27. - 31. 1.</strong> <strong>(vrátane)</strong> odoslané až <strong>1. 2.</strong> Ďakujeme za pochopenie.</p> <p>Z dôvodu inventúry skladu budú objednávky vytvorené medzi                 <strong>27. - 31. 1.</strong> <strong>(vrátane)</strong> odoslané až <strong>1. 2.</strong> Ďakujeme za pochopenie.</p>

Z dôvodu inventúry skladu budú objednávky vytvorené medzi                 27. - 31. 1. (vrátane) odoslané až 1. 2. Ďakujeme za pochopenie.

Školské potřeby

Sešity a další důležité pomůcky

V kategorii školních potřeb si kromě nezbytného školního sešitu pořídíte také lepidlo nebo gumu. Pro nejmladší školáky nabízíme sady písmen a číslic, pro starší zase kalendáře a diáře, aby na nic nezapomněli.

alt=

Nožnice Standard, 19 cm

Erich Krause

alt=

Zošit Nature / Ballerina

Anekke

alt=

Zošit A5 Cross the color 564, žltý

alt=

Zošit A5 Cross the color 564 fialový

zľava 35 %
alt=

Dosky A4 OMG

Lannoo Graphics

zľava 35 %
alt=

Dosky A4 OMG

Lannoo Graphics

zľava 61 %
alt=

Bloček A5 Boho chic

Ambar

zľava 43 %
alt=

Blok listov A4 50 listov

zľava 50 %
alt=

Blok veľkosti A5, s 50 listami

alt=

Notový zošit A4

alt=

Notový zošit A4, 16 listov, mix

alt=

ZAPISNIK INTERDRUK UNIV. A4 1

zľava 50 %
alt=

Blok A5 50 listov, farebné okraje

zľava 20 %
alt=

Blok listov, A5 50 listov, farebné

alt=

Univerzálne lepidlo, 30 g

Herkules

zľava 18 %
alt=

Box na zošity A4 Cute

Stil

alt=

Lepidlo tekuté, 130 g

Herkules

alt=

Zošit One Color čierny, 465

Nevyhnutné školské potreby

Medzi základné potreby pre školákov patrí rozhodne aktovka, do ktorej si budú chystať veci podľa rozvrhu na nasledujúci deň. V našej ponuke nájdete školské zošity s mäkkou aj tvrdou väzbou a vo veľkostiach A4 i A5. Samozrejmosťou sú špecifické notové zošity do hudobky. Aby sa zošity nezmenili v šalát, určite by ich deti mali nosiť v obaloch a vo tvrdých doskách.

Pre prváčikov aj staršie deti

Prváci sa zamilujú do krásnych dosiek na písmenká a číslice alebo do hravých papierových hodín. Staršie deti budú potrebovať pravítka, uhlomery a kružidla. Žiadnemu školákovi bez ohľadu na vek nesmú v puzdre chýbať vhodné písacie potreby, gumy alebo strúhadlá. V školských kufríkoch na výtvarnej si miesto nájdu nožnice aj lepidlá a lepiace tyčinky.