<p><strong>HUDBAG</strong> pravé kožené batohy <strong>OPÄŤ SKLADOM!</strong></p> <p><strong>HUDBAG</strong> pravé kožené batohy <strong>OPÄŤ SKLADOM!</strong></p>

HUDBAG pravé kožené batohy OPÄŤ SKLADOM!

NAKUPOVAŤ

Mikroceruzky

Nahraďte ceruzku mikroceruzkou

Nebaví Vás stále dokola orezávať obyčajné ceruzky? Ponúkame mechanickú variantu v podobe mikrotužek. Vybrať si môžete rôznu hrúbku tuhy.

Zoradiť podľa:
alt=

Mikrotužka Progrex červená

Pilot

zľava 27 %
alt=

Vivo Mikrotužka, 20 tuh

Erich Krause

alt=

Microtub Black Pointer

Erich Krause

alt=

Mikrotužka Vivo

Erich Krause

alt=

Mikrotužka XS, 20 tho

Erich Krause

zľava 27 %
alt=

Mechanická ceruzka Draft

Erich Krause

zľava 20 %
alt=

Mikrofón XS

Erich Krause

alt=

Mechanická ceruzka Color Touch Ornament

Erich Krause

Mikroceruzky na rysovanie a technické kreslenie

Mikroceruzka je obľúbeným pomocníkom pri rysovaní či technickom kreslení. Na rozdiel od ceruzky ju pre zachovanie stálej, rovnako hrubé čiary nie je potreba orezávať. Tuha k telu nie je nijako pripojená. Nachádza sa v zásobníku vo vnútri ceruzky a vysúva sa mechanicky po stlačení hornej časti. Mikroceruzka patrí medzi základné kancelárske aj školské potreby.

Krehká kráska

Mikroceruzka má veľmi krehkú tuhu, preto by s ňou mali pracovať až staršie deti, ktoré dokážu s tlakom na písacie potreby pracovať. S puzdrom, v ktorom ceruzka je, by sa nemalo zbytočne hádzať. Mikroceruzky môžu mať plastový či kovový obal a k dispozícii sú v celej rade farieb. Ich súčasťou je zvyčajne aj guma. Väčšinou majú ergonomický tvar a môžu byť doplnené gumovou časťou pre lepšie držanie v ruke. Hrúbka tuhy sa pohybuje od 0,2 po 0,9 mm.