<p><strong>MEGA VÝPREDAJ -</strong> ZĽAVY AŽ 75%!</p> <p><strong>MEGA VÝPREDAJ -</strong> ZĽAVY AŽ 75%!</p>

MEGA VÝPREDAJ - ZĽAVY AŽ 75%!

Nakupovať

Zvýrazňovače

Zvýraznite svoj text

Oživte text farebnými zvýrazňovačmi. Na výber máte značky Stabilo, Erich Krause, Maped a Pilot. Zaobstarať si môžete ako jednotlivé zvýrazňovače, tak aj sady po viacerých kusoch. Vaše poznámky sú razom o niečo živšie.

Nenašli sa žiadne produkty.

So zvýrazňovačom je papier veselší

Farebné zvýrazňovače si deti skrátka zamilujú. Vďaka výrazným farbám budú ich zápisky v zošite hneď veselšie. Navyše zvýraznenie pomáha k lepšiemu zapamätaniu si informácií a uľahčuje orientáciu v texte. Pomocou rôznych farieb si deti a študenti môžu informácie farebne rozlišovať. Zvýrazňovače si svoje miesto nájdu aj v kanceláriách a pracovniach. Nechcete zabudnúť na dôležitú schôdzku? Zvýraznite si ju v kalendári krikľavou farbou.

Podľa čoho farebný zvýrazňovač vybrať?

Vyberajte predovšetkým podľa hrúbky hrotu. Vďaka skosenému hrotu je možné s fixkou písať hrubé i tenké čiary, takže nie je potreba zhotovovať tučný a tenký zvýrazňovač zvlášť. Hrúbka sa však líši fix od fixu. Zamerajte sa tiež na to, či s atramentom môžete písať na všetky typy papiera. Medzi obľúbené zvýrazňovače s dlhou životnosťou patria tie od značky Stabilo. K dostaniu sú tiež Pilot gumovacie zvýrazňovače do zápisníkov, ktoré idú vygumovať a znovu prepísať.