<p><strong>MEGA VÝPREDAJ! </strong>ZĽAVY AŽ 67 %!</p> <p><strong>MEGA VÝPREDAJ! </strong>ZĽAVY AŽ 67 %!</p>

MEGA VÝPREDAJ! ZĽAVY AŽ 67 %!

NAKUPOVAŤ

Detské a kancelárske nožnice

Nůžky pro malé i velké

V naší nabídce naleznete nůžky pro praváky i leváky. Kromě klasických kancelářských nůžek z nerezové oceli nabízíme i nůžky s motivem zvířátka pro předškolní děti, jsou celé z plastu a zaručí, že si Vaše dítě nijak neublíží.

alt=

Nožnice Joy Ergo, pre ľavákov

Erich Krause

Nožnice pre všetky prípady

Nožnice sú nevyhnutným vybavením každej kancelárie či domácnosti. Siahnuť môžete po veľkých nožniciach s dĺžkou 17 až 18 cm. S tými sa vám budú dobre strihať veľké papiere zo skicára. Ak potrebujete skôr vystrihovať, zvoľte kratšie nožnice s dĺžkou približne 13 cm. Pokiaľ s nožnicami pracujete často, vyberte výrobok, ktorý má rukoväte s protišmykovými vložkami. V prípade, že ste ľavák, rozhodne sa vám oplatí investícia do nožníc pre ľavákov.

Nožnice pre deti

Prvé detské nožnice by mali byť predovšetkým bezpečné. Spoznáte ich podľa toho, že sú celé vyrobené z plastu, a to vrátane čepele. Sú vhodné len pre strihanie papierov, neodstrihnú vlasy ani nezničia elektrickú kabeláž. Rovnako ako farbičky, štetce alebo vodové farby sú nožnice nevyhnutnou školskou výbavou, ktorú deti využijú predovšetkým vo výtvarke. Bezpečné detské nožnice majú bezpečné zaoblenie na koncoch čepelí.