<p><strong>HUDBAG</strong> pravé kožené batohy <strong>OPÄŤ SKLADOM!</strong></p> <p><strong>HUDBAG</strong> pravé kožené batohy <strong>OPÄŤ SKLADOM!</strong></p>

HUDBAG pravé kožené batohy OPÄŤ SKLADOM!

NAKUPOVAŤ

Sady písmen a číslic, výukové

Hurá do první třídy

V první třídě se děti učí poznávat čas, základní počty a abecedu. Pořiďte jim proto sady písmen a číslic a nezapomeňte ani na výukové papírové hodiny.

Nenašli sa žiadne produkty.

Ako naučiť dieťa hodiny?

Hodiny môžete vášho malého predškoláčka alebo školáčika učiť nenásilne u spoločenských hier, alebo si na pomoc vziať papierové hodiny. Ak je vaše dieťa roztržité, je lepšie staviť na základnú variantu školských papierových hodín, na ktorých nie je nič iné ako číslice a hodinové ručičky. V prípade, že je vaše dieťa kreatívne založené, siahnite po pestrofarebných hodinách, ktoré obsahujú aj názvy ročných období či dní.

Skladajte číslice a písmenká

Každý prváčik bude potrebovať nielen papierové hodiny pre výučbu času, ale aj dosky, do ktorých si založí nastrihané číslice a písmenká. Jedná sa o efektívnu formu učenia počtov a čítanie. Rozoznávanie číslic a písmen môžete svoje dieťa učiť aj pri maľovaní a tvorení. Nechajte ho fixkami alebo farbami kresliť písmenká, ktorá mu nadiktujete. Fantázii sa pritom medze nekladú.