Popisovače, rollery, linery

Popisovače, linery a rollery

Tu nájdete permanentné popisovače, popisovače na biele tabule, ale tiež známe zmizíkovateľný rollery značky Pilot či ergonomické rollery značky Stabilo určené pre pravákov aj ľavákov.

Nenašli sa žiadne produkty.

Hravé i klasické písanie

Ako už názov napovedá, popisovačom popíšete takmer každý materiál tak, aby bolo na prvý pohľad jasné, o čo ide. Obľúbené sady popisovačov Pilot majú permanentný atrament a dokážu opísať takmer akýkoľvek povrch. Výhodný je permanentný popisovač s tenkým alebo širokým hrotom. Rollery Stabilo sú dostupné pre pravákov aj ľavákov. Vďaka ergonomickému spracovaniu sú vhodné aj pre prváčikov. Linery v tandeme s mikroceruzkou tvoria geniálny pár pre presné písanie či rysovanie.

Pre prácu aj zábavu

Rollery Pilot, ale tiež popisovače sú dostupné s najrôznejšími farebnými atramentami. Popisovače vďaka neónovým náplniam skvele nahradia zvýrazňovače, farebné rollery zase gelové perá. S farebnými popisovačmi môžete aj plast alebo sklo premeniť v umelecké dielo. Ani učenie či prezentácie nemusí byť nuda, ak ich doladíte farebným popisovačom na bielu tabuľu.