<p><strong>MEGA VÝPREDAJ -</strong> ZĽAVY AŽ 75%!</p> <p><strong>MEGA VÝPREDAJ -</strong> ZĽAVY AŽ 75%!</p>

MEGA VÝPREDAJ - ZĽAVY AŽ 75%!

Nakupovať

Gélová perá

Alternatíva guľôčkových pier

Vyberte si gélové pero značky Erich Krause. Atrament gélových per poskytuje presné a rýchle písanie, naviac aj rýchlo zasychá. Okrem základných farieb, ako je modrá a čierna, si však môžete zakúpiť aj ozdobné sady farebných gelovek.

Nenašli sa žiadne produkty.

Písanie s ľahkosťou vánku

S gelovým perom sa v porovnaní s perom guľôčkovým ľahšie píše. Pri písaní nie je potrebné na pero toľko tlačiť a pritom dosiahnete plné a hladké čiary. Stopa má jasné a sýte farby. Náplň tvorí vysoko viskózny atrament, ktorý schne o niečo dlhšie ako atrament klasických písacích pier. Preto nie sú gélové perá príliš vhodná pre ľavákov. Gélová perá sa chvália ergonomickým úchytom, takže písanie s nimi ide skutočne samo.

Oživte svoje poznámky

K dostaniu sú farebná gelové perá v sade, ich atrament môže mať neónové farby alebo byť metalický. Vďaka úzkej stope a výrazným farbám sa hodí pre farebné vyznačenie pri rysovaní mikroceruzkou alebo klasickými ceruzkami. Využijete ich tiež pre zvýraznenie dôležitých poznámok a informácií. Zvoliť môžete aj variantu gumovacieho gelového pera. Vygumovanú stopu jednoducho prepíšete. Samozrejmosťou sú ľahko dostupné náhradné náplne vo všetkých farbách.