<p>Z dôvodu inventúry skladu budú objednávky vytvorené medzi                 <strong>27. - 31. 1.</strong> <strong>(vrátane)</strong> odoslané až <strong>1. 2.</strong> Ďakujeme za pochopenie.</p> <p>Z dôvodu inventúry skladu budú objednávky vytvorené medzi                 <strong>27. - 31. 1.</strong> <strong>(vrátane)</strong> odoslané až <strong>1. 2.</strong> Ďakujeme za pochopenie.</p>

Z dôvodu inventúry skladu budú objednávky vytvorené medzi                 27. - 31. 1. (vrátane) odoslané až 1. 2. Ďakujeme za pochopenie.

Rysovacie potreby

Vybavte se na geometrii

Zařiďte, že vám na hodinách geometrie nebude nic scházet. Od kružítka přes rovné pravítko a trojúhelník s ryskou až po úhloměr. A nezapomeňte se dovybavit gumou, tužkou a ořezávátkem!

zľava 25 %
alt=

Rysovací set School, 135mm

Erich Krause

alt=

Súprava rysovacích potrieb Flex, štvordielna

Maped

alt=

Súprava rysovacích potrieb Štart, štvordielna

Maped

zľava 10 %
alt=

Pravítko 20 cm ružové

Erich Krause

alt=

Trojuholník 45°/ 16 cm

Erich Krause

alt=

Súprava pravítok a uhlomeru

Centropen

zľava 16 %
alt=

Rysovací set University, 155mm, 3 časti

Erich Krause

alt=

Pravítko 9502 – 30 cm

Centropen

alt=

Trojuholník s ryskou 9501

Centropen

alt=

Kružítko kovové 9591

Centropen

alt=

Plastové pravítko Pastel, 20 cm, modré

Erich Krause

alt=

Uhlomer Clear, 360°/12 cm, transparentný

Erich Krause

alt=

Úhlomer Štandard 180°/10 cm

Erich Krause

Rysovacie potreby, bez ktorých by to nešlo

Potreby pre rysovanie sú nevyhnutné nielen pre celý rad povolaní, ale aj pre deti na prvom a druhom stupni ZŠ. Na prvom stupni deti využijú predovšetkým kratšie pravítka, ktoré bez problémov schovajú do puzdra. Použijú ich hlavne pre podčiarkovanie v zošitoch. Deti na druhom stupni či starší študenti sa nezaobídu bez uhlomeru, školského kružidla a trojuholníkového pravítka.

Čo všetko potrebujete pre presné rysovanie

Dokonalosti pri rysovaní dosiahnete len s kvalitnými školskými potrebami pre rysovanie. Pravítko by malo mať dokonale presnú a čitateľnú stupnicu. To isté platí pre uhlomery, ktoré sú k dostaniu v prevedení 180 ° či 360 °. Kvalitné kružidlo by malo mať odolné kovové telo. Okrem tohto vybavenia budete potrebovať tiež gumu, vhodne tvrdú ceruzku a mikroceruzku.