<p>Nové nafukovacie vaky<strong> Softybag</strong></p>
<p>- pre pohodlný relax kdekoľvek!</p> <p>Nové nafukovacie vaky<strong> Softybag</strong></p>
<p>- pre pohodlný relax kdekoľvek!</p>

Nové nafukovacie vaky Softybag

- pre pohodlný relax kdekoľvek!

NAKUPOVAŤ

Zmizíky a korektory

Vymažte svoje chyby ľahko a rýchlo

V tejto kategórii Vám prinášame ponuku korektorov, vďaka ktorým budete môcť ľahko a rýchlo opraviť svoj text. Nájdete tu klasický zmizík, ale aj korekčné pásky a laky.

Zoradiť podľa:
zľava 27 %
alt=

Korekčný lak Extra, s hubkou

Erich Krause

zľava 29 %
alt=

Korekčný lak Extra, so štetčekom

Erich Krause

alt=

Zmiezník 2659, 0,5 mm, ergo

Centropen

zľava 25 %
alt=

Korekčná páska Arctic white

Erich Krause

zľava 37 %
alt=

Korekčná páska Techno white mini

Erich Krause

alt=

Zmizík 2539

Centropen

Zmizík patrí do každého peračníka

Zmizík je nevyhnutným vybavením každého školáka. Mal by sa objaviť v puzdrách detí, ktoré píšu plniacimi perami. Ide teda predovšetkým o prváčikov. Zmizíkom na pero jednoducho odstránite chybný výpočet alebo hrubky v diktáte. Obyčajným atramentom však vyzmizíkované miesto v zošitě neprepíšete, preto by v puzdre malo byť aj prepisovateľné pero. Ak potrebujete zmizík pre pero, nepochodíte. Existuje však gumovacie pero, kde atrament jednoducho vygumujete.

Elegantná korekčná páska

Starší študenti, ale aj všetci tí, ktorí sa venujú kancelárskej práci, majú po ruke korekčný strojček. Ide o roller s páskou pre suché a čisté opravy chýb. Páska má perfektné krycie schopnosti a je ihneď prepisovateľná. Pri kopírovaní dokumentu opraveného korekčné páskou na papier sa nemusíte obávať tmavých okrajov. Kópia bude dokonalá a bez známky po chybe na originálu. Korekčné pásku využijete nielen pre opravu chýb v zápisníkoch či zošitoch, ale na všetkom papierovom podklade.